HE JIAYING (1957-)

Lot 1070
Estimation :
3000 - 4000 EUR
HE JIAYING (1957-)
Nu assis Encre et aquarelle sur papier Signée - Sitting Nude Ink and watercolor on paper Signed 97 x 47.5cm - 38 x 18.75"
Mes ordres d'achat