HE JIAYING (1957-)

Lot 1069
Estimation :
3000 - 4000 EUR
HE JIAYING (1957-)
Nu allongé Encre et aquarelle sur papier Signée - Lying Nude Ink and watercolor on paper Signed 46 x 67.5cm - 18 x 27.25"
Mes ordres d'achat