MIRO, Joan (1893-1983) "Mirò Obra Inèdita... - Lot 29 - Iegor

Lot 29
Estimation :
Résultat : 2 800CAD
MIRO, Joan (1893-1983) "Mirò Obra Inèdita / Mirò Obra Inèdita Recent / Mirò Obra Inèdita' (1964) Suite de 3 lithographies Monogramme en bas à droite: M. 30,5x46cm - 12x18" ch
Mes ordres d'achat