Lot 29
1 500 - 2 000 CAD
Résultat : 2 800 CAD

MIRO, Joan (1893-1983)
"Mirò Obra Inèdita / Mirò Obra Inèdita Recent / Mirò Obra Inèdita' (1964)
Suite de 3 lithographies
Monogramme en bas à droite: M.
30,5x46cm - 12x18" ch
Mes ordres d'achat