ZHAO, Gang (1961) "The Manchu Candidate"... - Lot 23 - Iegor

Lot 23
Estimation :
ZHAO, Gang (1961) "The Manchu Candidate" Huile sur toile Signée et datée au dos: Gang Zhao 07 BC 155.5x131cm - 61.25x51.5"