LEWIS, Stanley (1930-2006)

Lot 138
LEWIS, Stanley (1930-2006)
«Awaking» Sculpture de pierre Signée et datée sur la base : Lewis 95 «Awaking» Stone sculpture Signed and dated on the base: Lewis 95 H : 44.5cm - 17.5" L : 39.5cm - 15.5" l: 27cm - 10.5"